Serwis telefonów Świętochłowice

SmartSerwis24 to renomowany serwis telefonów Świętochłowice działający jako e-serwis

Działamy stacjonarnie, a także jako e-sklep, gdzie zamówisz usługę naprawy telefonu lub zaopatrzysz się w akcesoria. Na Śląsku możesz nas również odwiedzić w Chorzowie. Naprawimy pęknięty ekran iPhone, wymienimy szybkę Samsung, port ładowania, a także umieścimy w smartfonie nową baterię. To tylko przykłady. Niwelujemy o wiele, wiele więcej usterek.

Akcesoria w serwisie telefonów Świętochłowice

Kupisz także starannie dobrane akcesoria do swojego smartfonu: etui, ładowarkę, szkło hartowane i inne. W oferie oryginalne dodatki m.in. Apple, Samsung, Huawei oraz Xiaomi lub alternatywne produkty cenionych marek: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Działamy już kilka lat jako e-serwis telefonów Świętochłowice

Cały czas się szkolimy, aby zapewnić najwyższą precyzję i jakość usług. Na nasze naprawy dajemy gwarancję, wystawiamy faktury VAT i paragony - dzięki temu wiesz, że Twój telefon jest w dobrych rękach. Zaufało nam już setki Klientów - ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam satysfakcję oraz dużą motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz zasób urządzeń serwisowych.

Naprawy urządzeń dokonujemy w naszym serwisie telefonów Świętochłowice na dwa sposoby

  • Stacjonarnie, w Chorzowie na ul. Truchana30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jesteśmy bardzo blisko DTŚ, sprawdź mapę - tu większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować od ręki, do 60 minut - po wcześniejszym umówieniu się.
  • Zdalnie, bo zapewniamy darmową wysyłkę Twojego uszkodzonego telefonu w obie strony: nadajesz Paczkomatem uszkodzony smartfon, odbierasz naprawiony też w Paczkomacie. Co za wygoda ;)

Usługi świadczone przez serwis telefonów Świętochłowice

Wymiana ekranu Samsung to wyróżnik wysokich umiejętności techników SmartSerwis24. U nas dokonasz też takiej naprawy jak: wymiana ekranu w Huawei, wymiana szybki Xiaomi lub wymiana szybki iPhone Apple itp. Wymiana szybki iPhone - taką naprawę zrealizujesz u nas. Jesteśmy blisko Ciebie. Powierzając naszemu serwisowi telefonów swój smartfon możesz być pewien specjalistycznej jakości naprawy. Na stanie posiadamy specjalny programator, który pozwala na różnorodne naprawy smartfonów Apple. Większość konkurencyjnych miejsc o profilu serwis telefonów Świętochłowice nie jest zaopatrzonych w taki sprzęt. U nas masz pewność, że naprawa iPhone przebiegnie szybciej. Potrzebujesz w Świętochłowicach wymienić ekran Samsung? SmartSerwis24 to odpowiednie miejsce, zaopiekujemy się Twoim urządzeniem.

Gdzie jesteśmy