Serwis telefonów Zabrze

SmartSerwis24 to lubiany i znany na Śląsku serwis telefonów Zabrze online

Działamy stacjonarnie w Chorzowie oraz jako e-sklep, gdzie zamówisz usługę naprawy telefonu lub zaopatrzysz się w akcesoria. Możesz nas również odwiedzić osobiście. Naprawimy pęknięty ekran, wymienimy szybkę, wejście ładowania, a także umieścimy w telefonie nową baterię. To tylko przykłady. Reperujemy o wiele, wiele więcej usterek.

Akcesoria w serwisie telefonów Zabrze

Kupisz u nas także starannie wyselekcjonowane akcesoria do swojego smartfonu: etui, ładowarkę, szkło hartowane i inne. W oferie oryginalne akcesoria m.in. iPhone, Apple i Samsung lub alternatywne produkty cenionych producentów: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Serwis telefonów Zabrze działa już kilka lat jako e-sklep

Nieustannie się szkolimy, aby zapewnić najwyższą dokładność i jakość przeprowadzanych napraw telefonów.
Na nasze naprawy dajemy gwarancję od 3 do 6 miesięcy, wystawiamy faktury VAT i paragony - dzięki temu wiesz, że Twój telefon jest w dobrych rękach. Zaufało nam już setki Klientów - ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz park maszynowy.

Naprawy dokonujemy w naszym serwisie telefonów Zabrze, w następujący sposób

  • Stacjonarnie, w siedzibie firmy Chorzów ul. Truchana30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jesteśmy bardzo blisko DTŚ, sprawdź mapę - tu większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować od ręki, do 60 minut - po wcześniejszym umówieniu się.   
  • Zdalnie, bo zapewniamy darmową wysyłkę Twojego uszkodzonego telefonu w obie strony: nadajesz Paczkomatem uszkodzony smartfon, odbierasz naprawiony też w Paczkomacie. Co za wygoda ;)

Usługi napraw w serwisie telefonów Zabrze

Wymiana szybki Samsung Zabrze – takiej naprawy u nas dokonasz. Jesteśmy blisko Ciebie. Powierzając naszemu serwisowi smartfonów swój telefon możesz być pewien wysokiej jakości naprawy. Potrzebujesz wymienić ekran iPhone w Zabrzu? SmartSerwis24 to odpowiednie miejsce, zaopiekujemy się Twoim urządzeniem. Na stanie posiadamy specjalny programator, który umożliwia naprawy smartfonów Apple. Większość konkurencyjnych miejsc o profilu serwis telefonów Zabrze nie jest zaopatrzonych w taki sprzęt. U nas masz pewność, że naprawa iPhone przebiegnie szybciej.


Gdzie jesteśmy