Huawei P Smart Z serwis telefonu

Przedstawiamy kompleksowy serwis telefonu Huawei P Smart Z. Na rozwijanej liście znajdują się naprawy smartfona. Oferujemy darmową wysyłkę. Czas realizacji usługi wraz z wysyłką urządzenia, po dostarczeniu telefonu do serwisu wynosi 24 godziny. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej informacji na temat usług znajdziesz poniżej.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Huawei P Smart Z

Kiedy musisz zmierzyć się z awarią w Twoim Huawei P Smart Z, zapewne zastanawiasz się jakie skutki spowoduje ten wypadek? Jednymi z najczęstszych objawów są wolne uruchamianie, zawieszanie, wyłączanie czy przegrzewanie się smartfona. Nawet jeśli telefon działa, zastanów się nad diagnozą telefonu, która pomoże rozpoznać rodzaj usterek i koszty ewentualnej naprawy. Jeśli uznasz, że cena usługi nie jest zaplanowana w Twoim budżecie, możesz wycofać się bez podawania przyczyny. W przypadku, gdy usterka jest oczywista, zachęcamy do skorzystania z prostej w obsłudze listy rozwijanej. Umieściliśmy w niej najczęściej spotykane naprawy. Dodatkowo, nasze usługi są objęte gwarancją zarówno na montaż, jak i części. Możesz mieć pewność, że oprogramowanie, aktualizacje, jak i dane zamieszczone w Twoim telefonie są bezpieczne, i nie zostaną naruszone bez Twojej zgody.

Dane katalogowe

Model smartfona P Smart Z
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 45,00 zł Dostępne

    Trwałe i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowane specjalnie dla Twojego telefonu. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, który zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade ... Zobacz więcej

    45,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję