Xiaomi Mi Note 10 Lite serwis telefonu

Na poniższej karcie prezentujemy kompleksowy serwis Xiaomi Mi Note 10 Lite. Z rozwijanej listy możesz wybrać najczęstsze usterki Twojego smartfona. W przypadku nie pojawienia się usterki na rozwijanej liście, sugerujemy wybranie diagnozy telefonu i opisania zaistniałej usterki. Po otrzymaniu przesyłki doradca techniczny skontaktuje się z Tobą w celu poinformowania Cię o kosztach naprawy.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite w naszym serwisie

Posiadasz telefon marki Xiaomi? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się nad tym, jakie usługi serwisowe w telefonach tego producenta będziemy mogli wykonać. Przygotowaliśmy poradnik, w którym będziesz mógł przeczytać o wszystkich usługach, które wykonujemy w ramach naprawy telefonów Xiaomi. W naszą codzienną pracę wkładamy olbrzymie zaangażowanie i całą zdobytą przez lata wiedzę. Zależy nam na tym, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Dlatego też dbamy o to, aby do wykonywanych napraw wykorzystywać nowoczesny i profesjonalny sprzęt serwisowy, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zależy Ci na czasie? Większość napraw możemy wykonać na miejscu nawet w przeciągu dwóch godzin. Jeśli nie potrafisz samodzielnie ocenić, co w telefonie przestało działać poprawnie, chętnie wykonamy pełną diagnozę urządzenia, która pomoże nam znaleźć wszystkie usterki. Na tej podstawie będziemy mogli przygotować dokładny kosztorys naprawy. Na naprawy wykonywane w naszym serwisie oraz wszystkie wykorzystane części otrzymasz gwarancję. Dodatkowo nie musisz martwić się o dane w telefonie, ponieważ nasz serwis bez Twojej zgody nie wykona żadnych zmian w oprogramowaniu.

Dane katalogowe

Model smartfona Mi Note 10 Lite
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 70,00 zł Dostępne

    SilverProtection to antymikrobowa folia z wielowarstwową strukturą, tworząca między innymi podkład antyuderzeniowy. Wyposażona została w powłokę antymikrobową z zastosowaniem nanocząsteczek srebra. Folia zabija 99% znanych wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. ... Zobacz więcej

    70,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły